Σύνδεση - Δημιουργία Λογαριασμού  

   

Συνδεδεμένοι Χρήστες  

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 16 επισκέπτες και κανένα μέλος

   

Μάιος 2019

14 Μαΐου 2019

Αποτελέσματα 13ου Διαγωνισμού "Παιχνίδι και Μαθηματικά"

Η Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία ανακοινώνει τα αποτελέσματα του 13ου μαθητικού διαγωνισμού "Παιχνίδι και μαθηματικά"

για το νομό Δωδεκανήσου. Αναλυτικά, με αλφαβητική σειρά οι μαθητές και οι μαθήτριες που διακρίθηκαν είναι: 

 

Α/Α ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΑΞΗ-ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ
1 ΑΓΓΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Ε1 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
2 ΑΓΓΟΥΣΗ ΖΩΗ-ΜΑΡΙΝΑ ΣΤ3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΗΛΑΡΙΟΥ ΚΩ
3 ΑΘΗΝΑΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΣΤ2 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΠΑΘΟΥ 'ΠΟΤΙΔΑΙΟΝ'
4 ΑΛΑΦΑΚΗ ΘΕΑΝΩ ΣΤ1 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ 
5 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ Ε1 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΚΩ
6 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ Ε 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
7 ΑΜΑΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ2 1 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
8 ΑΜΑΝΕΖΗ ΖΩΗ-ΡΑΦΑΗΛΑ ΣΤ1 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΠΑΘΟΥ 'ΠΟΤΙΔΑΙΟΝ'
9 ΑΜΟΡΓΙΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΣΤ 3\Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
10 ΑΝΑΜΟΥΡΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΜΙΧΑΕΛΑ ΣΤ2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
11 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ-ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΥΡΤΩ ΣΤ1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ
12 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΑΦΡΟΔΙΤΗ Ε1 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
13 ΑΝΘΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΣΤ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
14 ΑΝΤΩΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
15 ΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
16 ΑΝΤΩΝΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΦΑΛΟΥ ΚΩ
17 ΑΠΤΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ-ΜΑΡΙΟΣ Ε 11 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
18 ΑΡΓΕΡΙΚ ΣΕΒΑΣΤΗ ΣΤ1 1 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
19 ΑΡΓΥΡΙΔΑΚΗ ΚΑΤΙΝΑ Ε 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
20 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
21 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΛΕΥΤΕΡΗΣ Ε 12 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
22 ΒΕΡΒΕΛΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε1 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΘΙΩΝ-ΠΑΣΤΙΔΑΣ
23 ΒΛΑΧΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ Ε1 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
24 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ Ε3 15 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
25 ΒΡΟΥΧΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤ 7 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
26 ΓΑΛΑΝΟΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ε2 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
27 ΓΑΝΩΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΣΤ1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 
28 ΓΕΜΕΝΕΤΖΗ ΦΩΤΕΙΝΗ Ε1 2 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
29 ΓΕΝΗΜΑΝΩΛΗ ΡΑΦΑΕΛΛΑ-ΜΑΡΙΑΤΤΑ Ε 11 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
30 ΓΕΝΝΑΙΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΤ1 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΓΟΥΡΟΥ
31 ΓΕΡΟΛΥΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΗΓΑΔΙΑ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
32 ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΒΛΑΣΙΟΣ ΣΤ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣΑΡΩΝ
33 ΓΕΩΡΓΑΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Ε1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
34 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ ΣΤ1 12 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
35 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΛΙΑ-ΜΑΡΙΑ Ε 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
36 ΓΙΑΚΟΥΜΑΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
37 ΓΙΑΝΝΑΚΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΜΙΧΑΕΛΑ ΣΤ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΡΟΔΟΥ
38 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΣΗΦΙΝΑ ΣΤ1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
39 ΓΙΑΝΝΗΚΟΥΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ  Ε 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
40 ΓΙΑΣΕΜΙΔΗ ΑΛΕΞΙΑ Ε2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΗΛΑΡΙΟΥ ΚΩ
41 ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ ΣΤ 3/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΜΥΛΙΑΣ ΡΟΔΟΥ
42 ΓΙΟΡΔΑΜΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤ 3/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΜΥΛΙΑΣ ΡΟΔΟΥ
43 ΓΙΟΡΔΑΜΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Ε 3/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΜΥΛΙΑΣ ΡΟΔΟΥ
44 ΓΚΙΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Ε1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΚΚΙΟΥ ΛΕΡΟΥ
45 ΓΚΙΝΤΑΝΗΣ ΗΛΙΑΣ Ε1 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
46 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Ε2 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
47 ΓΡΙΒΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Ε1 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ 
48 ΓΡΥΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ2 1 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
49 ΔΑΝΙΗΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Ε 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
50 ΔΕΔΟΥΣΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ Ε1 2 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
51 ΔΕΡΕΜΠΕΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΜΠΩΝΑ ΡΟΔΟΥ
52 ΔΕΡΕΜΠΕΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΕΜΠΩΝΑ ΡΟΔΟΥ
53 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ε1 1 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
54 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  Ε1 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
55 ΔΙΑΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ Ε 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
56 ΔΙΑΚΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΤ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
57 ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ ΣΤ1 15 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
58 ΕΛ ΛΑΟΥΕΝΤΗ ΑΜΠΝΤΟΥΛΛΑΧ Ε1 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΗΓΑΔΙΑ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
59 ΕΛΛΗΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΚΚΙΟΥ ΛΕΡΟΥ
60 ΕΞΑΔΑΚΤΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ε 13 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
61 ΖΑΓΚΟΣ ΕΦΡΑΙΜ Ε1 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
62 ΖΑΜΑΓΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ
63 ΖΑΡΓΑΒΑΤΣΑΚΗ ΕΥΗ ΣΤ2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΗΛΑΡΙΟΥ ΚΩ
64 ΖΙΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΑΝΩΝ
65 ΖΙΑΝΟΥ ΛΟΥΚΑ-ΓΙΑΝΝΙ Ε 8 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
66 ΖΝΤΡΑΒΑ ΑΓΓΕΛΟ Ε1 15 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
67 ΖΟΤΑΙ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛΑ Ε 14 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
68 ΗΛΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΑΘΗΝΑ Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑ ΚΩ
69 ΘΑΡΡΕΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΕΛΕΝΗ ΣΤ 7 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
70 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗ ΑΘΗΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΣΤ 14 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
71 ΘΕΟΧΑΡΙΔΗ ΕΛΕΝΗ ΣΤ1 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΠΑΘΟΥ 'ΠΟΤΙΔΑΙΟΝ'
72 ΘΩΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ1 8 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
73 ΙΓΝΑΤΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
74 ΙΛΣΙΑΝ ΣΤΕΝΑ Ε1 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΙΑΛΥΣΟΥ
75 ΙΝΤΡΙΖΑΝ ΑΜΑΝΤΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ Ε1 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
76 ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΣΤ1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 
77 ΚΑΛΑΊΤΖΙΔΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΟΡΩΝΗΣ
78 ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ Ε1 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
79 ΚΑΛΛΕΡΓΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΣΤ1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΄ΠΕΛΗΤΩΝ ΠΟΛΙΤΕΙΑ΄
80 ΚΑΛΛΟΥΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε 8 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
81 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ Ε1 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
82 ΚΑΛΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΗΛΙΑΝΑ Ε1 15 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
83 ΚΑΝΤΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ Ε1 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
84 ΚΑΠΟΓΛΟΥ ΑΓΑΠΗ ΣΤ1 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΘΙΩΝ-ΠΑΣΤΙΔΑΣ
85 ΚΑΡΑΒΙΑ ΔΑΝΑΗ ΣΤ1 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ 
86 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ Ε2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΗΛΑΡΙΟΥ ΚΩ
87 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ε2 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΙΑΛΥΣΟΥ
88 ΚΑΡΑΜΠΟΪΚΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤ1 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
89 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ Ε 11 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
90 ΚΑΡΕΜΑΝΙ ΚΛΑΙΝΤΙ ΣΤ1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΔΟΥ
91 ΚΑΡΠΕΤΗ ΗΛΕΚΤΡΑ Ε2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 
92 ΚΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤ1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΗΛΑΡΙΟΥ ΚΩ
93 ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ ΤΟΤΑ Ε1 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΙΑΛΥΣΟΥ
94 ΚΑΣΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Ε2 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
95 ΚΑΣΤΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ Ε1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
96 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ Ε2 15 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
97 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΣΤ1 8 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
98 ΚΑΤΣΙΟΥΛΗ ΕΛΕΝΑ ΣΤ2 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
99 ΚΕΛΕΚΗ ΜΑΡΟΥΣΑ-ΑΝΝΑ ΣΤ1 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΠΑΘΟΥ 'ΠΟΤΙΔΑΙΟΝ'
100 ΚΛΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤ 2 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
101 ΚΛΑΔΟΓΕΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΙΧΑΗΛΙΑ ΣΤ 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
102 ΚΟΚΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε1 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
103 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΤ1 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
104 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΜΙΧΑΕΛΑ ΣΤ1 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΠΑΘΟΥ 'ΠΟΤΙΔΑΙΟΝ'
105 ΚΟΚΟΥΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΘΩΜΑΗ Ε3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΗΛΑΡΙΟΥ ΚΩ
106 ΚΟΛΑ ΟΛΙΒΙΑ Ε2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΔΟΥ
107 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Ε2 18 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
108 ΚΟΣΣΥΦΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΤ2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
109 ΚΟΤΕ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΣΤ2 18 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
110 ΚΟΥΔΟΥΝΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ Ε 3/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΜΥΛΙΑΣ ΡΟΔΟΥ
111 ΚΟΥΚΑ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ ΣΤ3 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
112 ΚΟΥΚΙΑ ΜΑΡΙΝΑ Ε2 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
113 ΚΟΥΛΛΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Ε1 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
114 ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΣΤ1 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
115 ΚΟΥΡΟΣ ΜΙΚΕΣ Ε1 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
116 ΚΟΥΡΤΙ ΑΛΜΠΑΝ  Ε1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΄ΠΕΛΗΤΩΝ ΠΟΛΙΤΕΙΑ΄
117 ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΣΤ 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
118 ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΦΡΑΝΤΖΗΣ Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
119 ΚΥΓΑΗΣ ΛΟΥΚΑΣ Ε 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
120 ΚΥΠΙ ΜΑΡΙΑ Ε 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
121 ΚΥΡΓΙΑΦΙΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ε1 17 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
122 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΞΕΝΙΑ Ε1 1 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
123 ΚΩΣΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ Ε2 15 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
124 ΚΩΣΤΟΓΛΟΥΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Ε1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΦΑΛΟΥ ΚΩ
125 ΛΑΜΠΡΙΑΝΟΣ ΦΩΤΗΣ Ε2 1 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
126 ΛΑΜΠΡΙΑΝΟΥ ΑΛΕΞΙΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ Ε 14 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
127 ΛΕΒΕΝΤΗ ΕΙΡΗΝΗ ΣΤ 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
128 ΛΙΑΓΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤ2 12 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
129 ΛΙΝ ΤΣΕΝ ΤΣΙ Ε1 6 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΚΑΛΥΜΝΟΥ
130 ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  Ε1 17 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
131 ΜΑΓΡΙΠΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε2 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
132 ΜΑΚΡΗ ΣΟΦΙΑ ΣΤ1 8 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
133 ΜΑΚΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ Ε2 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΗΓΑΔΙΑ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
134 ΜΑΚΧΛΟΥΦ ΕΜΕΛΥ ΣΤ1 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΠΑΘΟΥ 'ΠΟΤΙΔΑΙΟΝ'
135 ΜΑΜΟΥΖΕΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ Ε2 6 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΚΑΛΥΜΝΟΥ
136 ΜΑΝΤΙΚΟΥ ΝΕΦΕΛΗ Ε2 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ 
137 ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤ2 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
138 ΜΑΡΚΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΣΤ 7 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
139 ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΣΤ2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΚΚΙΟΥ ΛΕΡΟΥ
140 ΜΑΣΤΟΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΤ1 8 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
141 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ-ΣΑΒΒΑΣ Ε 3/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΜΥΛΙΑΣ ΡΟΔΟΥ
142 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΑΝΩΝ
143 ΜΑΣΤΡΟΣΑΒΒΑΚΗ ΑΝΝΑ Ε1 18 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
144 ΜΑΤΣΗ ΦΙΛΙΑ Ε1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
145 ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ-ΘΑΔΔΑΙΟΣ ΣΤ 13 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
146 ΜΑΥΡΟΥ ΗΛΙΑΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΣΤ2 18 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
147 ΜΑΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΣΤ1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
148 ΜΑΥΡΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΝΙΑΣ
149 ΜΕΙΜΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ  ΣΤ2 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
150 ΜΕΤΑΞΩΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ Ε2 15 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
151 ΜΗΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΣΤ 6\Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΟΥ
152 ΜΙΤΡΟΦΑΝ ΡΟΞΑΝΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΤ2 6 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΚΩ
153 ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Ε2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
154 ΜΙΧΑΣ ΝΙΚΟΛΑΣ Ε 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
155 ΜΟΥΣΕΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ Ε2 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
156 ΜΟΥΣΚΑΙ ΝΑΝΤΙΑ ΣΤ2 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ 
157 ΜΟΥΣΤΕΡΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΣΤ 6 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΚΑΛΥΜΝΟΥ
158 ΜΟΥΤΑΦΤΣΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΣΤ2 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
159 ΜΟΥΤΣΕΚΟΥ ΑΛΝΤΟ Ε1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΔΟΥ
160 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Ε1 6 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΚΩ
161 ΜΠΑΛΤΖΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΤ2 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΙΑΛΥΣΟΥ
162 ΜΠΕΛΝΤΕΚΟΥ ΔΑΝΑΗ-ΑΙΜΙΛΙΑ Ε2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 
163 ΜΠΙΛΙΑΣ ΘΑΡΡΕΝΟΣ Ε2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
164 ΜΠΟΕΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ-ΤΕΟΝΤΟΡΟΒΑ Ε2 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΗΓΑΔΙΑ ΚΑΡΠΑΘΟΣ
165 ΜΠΟΜΠΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Ε2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΚΚΙΟΥ ΛΕΡΟΥ
166 ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Ε2 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
167 ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Ε 3/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΙΜΥΛΙΑΣ ΡΟΔΟΥ
168 ΝΙΑΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤ2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΦΑΛΟΥ ΚΩ
169 ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ1 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
170 ΝΙΚΟΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Ε2 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΚΩ
171 ΝΙΚΟΛΙΚΟΥ ΒΑΓΙΑ ΣΤ 7 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
172 ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΝΙΑΣ
173 ΝΙΩΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΣΤ 7 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
174 ΝΟΜΙΚΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑ ΚΩ
175 ΝΤΕΛΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΝΙΑΣ
176 ΝΤΕΤΣΙΚΑ ΜΑΡΙΑ Ε2 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
177 ΝΤΟΥΛΕ ΑΛΕΣΙΑ Ε 14 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
178 ΞΥΛΟΥΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤ 14 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
179 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ Ε1 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
180 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΑΝΘΙΑ ΣΤ1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΦΑΛΟΥ ΚΩ
181 ΠΑΝΑ ΕΡΣΙΝΤΑ ΣΤ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΡΟΔΟΥ
182 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣΑΡΩΝ
183 ΠΑΝΙΕΡΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΣΤ1 8 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
184 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΦΙΛΟΘΕΗ Ε2 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΙΑΛΥΣΟΥ
185 ΠΑΠΑΓΟΥΡΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Ε3 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
186 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
187 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤ2 8 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
188 ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤ2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
189 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ-ΕΦΡΑΙΜ ΣΤ1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
190 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  ΣΤ2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΗΛΑΡΙΟΥ ΚΩ
191 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΣ Ε2 17 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
192 ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ ΣΤ1 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
193 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΛΗΣ Ε2 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
194 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε2 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
195 ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΝΑ Ε2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
196 ΠΑΠΑΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
197 ΠΑΠΑΤΣΙΜΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΑΝΩΝ
198 ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ-ΜΑΡΙΑ Ε2 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
199 ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ Ε3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
200 ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε3 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
201 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  ΣΤ2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΄ΠΕΛΗΤΩΝ ΠΟΛΙΤΕΙΑ΄
202 ΠΑΥΛΟΥΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ε 7 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
203 ΠΕΠΑ ΚΛΑΡΕΝΣ ΣΤ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΣΑΡΩΝ
204 ΠΕΡΓΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΣΤ1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 
205 ΠΕΡΣΕΛΗΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε 6\Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΣΟΥ
206 ΠΙΖΑΝΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ Ε 3\Θ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΓΟΥΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
207 ΠΙΠΟΣ ΣΤΕΡΓΟΣ ΣΤ1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ ΡΟΔΟΥ
208 ΠΙΣΣΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε3 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
209 ΠΛΑΤΕΛΛΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ-ΣΩΤΗΡΙΑ Ε2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
210 ΠΟΔΟΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ
211 ΠΟΥΓΟΥΝΙΑΣ ΔΡΟΣΟΣ Ε2 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΚΩ
212 ΠΡΕΠΕΛΙΤΣΑ ΣΙΛΒΙΑΝΑ ΣΤ1 11 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
213 ΠΥΡΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ  ΣΤ2 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
214 ΡΑΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Ε2 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ
215 ΡΕΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ-ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ Ε1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 
216 ΡΟΔΙΤΗ ΜΙΧΑΕΛΑ Ε1 17 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
217 ΡΟΥΜΠΙΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤ 17 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
218 ΡΟΥΣΟΣ ΛΟΥΚΑΣ Ε 7 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
219 ΡΟΥΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΑΡΓΥΡΩ Ε1 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
220 ΣΑΒΒΕΝΑ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ Ε2 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
221 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ-ΣΑΒΒΙΝΑ ΣΤ2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
222 ΣΑΒΕΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ Ε2 5 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
223 ΣΑΛΑΜΑΣΤΡΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ Ε2 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
224 ΣΑΛΑΜΟΥΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Ε3 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
225 ΣΙΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ1 6 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΚΩ
226 ΣΚΕΜΠΕ ΕΙΡΗΝΗ ΣΤ2 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΚΩ
227 ΣΚΟΠΕΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ  ΣΤ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
228 ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΣΤ 2 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
229 ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗΣ ΜΑΝΟΣ Ε3 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
230 ΣΤΕΛΛΑΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΣΤ 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
231 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ Ε 3/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ ΡΟΔΟΥ
232 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Ε1 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΓΟΥΡΟΥ
233 ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΤ 14 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
234 ΣΤΟΓΙΑΝΟΦ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ ΣΤ1 11 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
235 ΣΥΦΩΝΙΟΥ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ Ε 11 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
236 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΣΤ1 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΠΑΘΟΥ 'ΠΟΤΙΔΑΙΟΝ'
237 ΣΩΦΡΟΝΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤ1 18 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
238 ΤΑΒΟΥΛΑ ΚΑΒΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ Ε 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΡΟΔΟΥ
239 ΤΑΜΠΑΚΙΑΝΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ ΣΤ2 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΙΑΛΥΣΟΥ
240 ΤΖΗΝ ΑΪΣΕ  Ε2 6 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΚΩ
241 ΤΖΩΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ  ΣΤ3 15 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
242 ΤΟΝΤΑ ΜΑΡΙΑ Ε2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΛΙΟΥ ΚΩ ΄ΠΕΛΗΤΩΝ ΠΟΛΙΤΕΙΑ΄
243 ΤΟΥΣΣΑ ΕΒΙΤΑ ΣΤ 3/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ ΡΟΔΟΥ
244 ΤΡΕΠΣΕΝΙΣΤΙ ΝΤΑΝΙΕΛ ΣΤ2 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
245 ΤΡΕΧΑ ΒΑΓΙΑΝΗ Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΑΝΩΝ
246 ΤΡΙΚΟΙΛΗ ΘΕΜΕΛΙΝΑ Ε2 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
247 ΤΡΥΦΩΝ ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤ2 11 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
248 ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ2 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
249 ΤΣΑΟΥΣΗ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ ΣΤ2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΗΛΑΡΙΟΥ ΚΩ
250 ΤΣΕΛΕΜΕΓΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ Ε3 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΡΟΔΟΥ
251 ΤΣΙΑΜΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ε 11 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
252 ΤΣΙΓΚΟΥ ΞΕΝΙΑ ΣΤ2 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΘΙΩΝ-ΠΑΣΤΙΔΑΣ
253 ΤΣΙΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΣΙΛΙΑ Ε 11 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
254 ΤΣΙΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Ε 11 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
255 ΤΣΙΝΤΣΙΚΛΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΤ2 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΓΟΥΡΟΥ
256 ΤΣΙΡΙΓΩΤΑΚΗ ΜΑΝΟΛΙΑ Ε2 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΙΑΛΥΣΟΥ
257 ΤΣΙΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Ε1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΗΛΑΡΙΟΥ ΚΩ
258 ΤΥΡΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Ε1 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
259 ΦΕΪΖΙΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤ1 12 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
260 ΦΟΡΤΟΤΗΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤ3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
261 ΦΡΑΖΗΣ ΦΡΑΖΗΣ ΣΤ2 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
262 ΦΥΛΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
263 ΦΩΤΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΛΟΣ Ε2 2 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
264 ΧΑΙΡΕΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΜΙΧΑΕΛΑ Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
265 ΧΑΛΚΙΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΤ3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΣΤΙΔΑΣ
266 ΧΑΛΚΙΑ ΔΩΡΑ ΣΤ2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 
267 ΧΑΝΙ ΑΡΗΣ ΣΤ1 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΙΑΛΥΣΟΥ
268 ΧΑΡΑΛΑΜΠΗ ΛΙΝΤΑ ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ
269 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ Ε3 15 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
270 ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ Ε 3/ΘΕΣΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ ΡΟΔΟΥ
271 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΟΡΙΝΑ ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΔΑΜΑΤΡΙΑΣ
272 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤ 3 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
273 ΧΑΤΖΗΓΙΑΚΟΥΜΗΣ ΠΑΤΡΟΚΛΟΣ Ε2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΗΛΑΡΙΟΥ ΚΩ
274 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΡΑΣΜΙΑ ΣΤ2 12 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
275 ΧΑΤΖΗΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ε1 6 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ  ΚΩ
276 ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΦΑΝΩΝ
277 ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Ε2 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΛΥΘΙΩΝ-ΠΑΣΤΙΔΑΣ
278 ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΥ ΠΟΠΗ ΣΤ2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΖΗΛΑΡΙΟΥ ΚΩ
279 ΧΑΤΖΟΠΛΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Ε1 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
280 ΧΙΤΖΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ-ΚΑΛΥΨΩ ΣΤ3 15 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
281 ΧΟΤΖΑ ΡΕΙ Ε 11 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΡΟΔΟΥ
282 ΧΟΧΛΑΣΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΤ2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΛΑΡΔΟΥ
283 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤ2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ
284 ΧΡΟΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ε 1 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΡΠΑΘΟΥ 'ΠΟΤΙΔΑΙΟΝ'
285 ΧΡΥΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤ1 2 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

Η Διοικούσα Επιτροπή του παραρτήματος Δωδεκανήσου της ΕΜΕ συγχαίρει όλα τα παιδιά που συμμετείχαν και

διακρίθηκαν στο διαγωνισμό και τους εύχεται καλή πρόοδο. 

Η εκδήλωση βράβευσης των διακριθέντων μαθητών και μαθητριών του 13ου μαθητικού διαγωνισμού "Παιχνίδι και μαθηματικά" για το νομό Δωδεκανήσου θα πραγματοποιηθεί στις αρχές του επόμενου διδακτικού έτους (Σεπτέμβριος 2019). Η ακριβής ημερομηνία και ο τόπος διεξαγωγής θα ανακοινωθούν σε επόμενο δελτίο τύπου.
 

 

Read more

   
   

Ημερολόγιο  

<< < Μάιος 2019 > >>
Δε Τρ Τε Πε Πα Σα Κυ
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
   

Visitors Counter  

526271
Σήμερα
Χτες
Εβδομάδα
Προηγ. Εβδομάδα
Μήνας
Προηγ. Μήνας
Συνολικά
188
284
594
517219
16407
13487
526271

Your IP: 10.2.34.22
Server Time: 2019-10-23 15:10:00
   
© Ε.Μ.Ε. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ