Σύνδεση - Δημιουργία Λογαριασμού  

   

Συνδεδεμένοι Χρήστες  

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 16 επισκέπτες και κανένα μέλος

   

Άρθρα

Αποτελέσματα 10ου Διαγωνισμού "Παιχνίδι και Μαθηματικά"

Λεπτομέρειες

Η Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία ανακοίνωσε τα αποτελέσματα του 10ου μαθητικού διαγωνισμού "Παιχνίδι και μαθηματικά" για τον νομό Δωδεκανήσου. Αναλυτικά, οι μαθητές και οι μαθήτριες που διακρίθηκαν είναι: 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΤΜΗΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ
ΑΓΓΕΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤ2 15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΔΑΜΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ Ε1 12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ Ε Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ε2 1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΑΛΑΒΑΝΟΣ ΘΩΜΑΣ ΣΤ1 4ου ΚΩ
ΑΛΑΦΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤ2 2ου ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΑΛΕΞΙΑΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Ε2 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΛΛΑ ΑΛΦΙ Ε1 ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
ΑΜΕΝΤΑ ΟΡΕΣΤΗΣ ΣΤ2 2ου ΚΩ
ΑΝΑΣΤΑΣΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ Ε1 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε 7ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΣΤ 17ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΝΤΩΝΙΑΔΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ ΣΤ1 Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ2 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΝΤΩΝΟΥΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ-ΜΑΡΙΑ Ε2 ΚΕΦΑΛΟΥ
ΑΞΑΡΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ε2 13ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΡΑΠΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΣΤ 11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤ 3ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε2 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΑΣΠΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑΣ Ε2 6ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΑΣΣΙΜΙ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΤ 11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΑΤΣΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Ε1 ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
ΑΤΤΑΛΙΩΤΗ ΘΑΛΕΙΑ ΣΤ ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ Ε1 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΒΑΓΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε1 2ου ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΒΑΚΟ ΛΕΦΤΕΡ Ε2 6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΒΑΚΟΝΔΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤ1 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤ ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΜΑΣΑΡΩΝ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤ 1ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΒΕΝΕΤΟΚΛΗ ΜΑΡΙΑ Ε 1ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΒΙΛΟΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΣΤ 1ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ Ε1 2ου ΚΩ
ΒΟΛΟΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΣΤ1 ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΒΥΖΕΝΤΙΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΤ 11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ Ε1 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε1 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΓΑΡΥΦΑΛΛΗ ΒΑΛΙΑ ΣΤ1 Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε1 2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΓΕΩΡΓΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΣΤ 1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΒΑΡΒΑΡΑ Ε 7ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ Γ. Ε ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΑΛΕΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΤ 5ου ΚΩ
ΓΕΩΡΓΙΤΣΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ Ε1 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΓΙΑΚΑΛΟΓΛΟΥ ΣΕΛΙΝ ΣΤ1 6ου ΚΩ
ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ Ε1 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε 2ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΤ1 1ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΓΙΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΤ2 ΚΕΦΑΛΟΥ
ΓΙΑΝΝΟΥΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ε1 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΙΩΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε1 1ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΓΚΑΝΤΟΛΟΥΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ε2 4ου ΚΩ
ΓΚΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Ε2 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΓΚΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΜΑΣΑΡΩΝ
ΓΚΟΥΓΚΟΥΝΤΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΤ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Ε1 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤ1 6ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΓΡΥΛΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Ε ΣΚΑΛΑΣ ΠΑΤΜΟΥ
ΔΗΜΕΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ2 2ου ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΣΤ 2ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΔΙΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΣΤ1 3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΔΙΑΚΟΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤ 11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΔΙΑΚΟΣΤΑΜΑΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Ε2 5ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΔΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΕΤΤΑ Ε 2ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΔΙΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΣΤ 2ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΣΤ 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΜΑΣΑΡΩΝ
ΔΡΑΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ε ΑΛΙΝΤΩΝ
ΕΛΕΖΑΪ ΕΜΙΛΙΑΝΟ Ε2 3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΕΛΕΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤ2 ΛΑΚΚΙΟΥ
ΕΞΑΡΧΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ Ε1 ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ Ε 5ου ΚΩ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε ΦΑΝΩΝ
ΖΑΓΟΡΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε1 6ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΖΕΡΒΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Ε3 2ου ΚΩ
ΖΙΜΠΟΥΛΗ ΗΛΙΑΝΑ Ε2 3ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΖΟΥΡΠΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Ε1 2ου ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΖΩΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤ 2ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ ΜΑΜΜΑΣ ΣΤ1 5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΖΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑ Ε2 3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΘΕΟΧΑΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ Ε 2ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΘΥΡΙΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ Ε1 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΙΕΡΟΜΟΝΑΧΟΥ ΗΡΩΔΙΑ ΣΤ ΚΑΣΟΥ
ΙΝΤΡΙΖΑΙ ΕΡΙΣΙΕΛΝΤ Ε1 ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΚΑΚΟΥΛΗ ΣΥΜΕΛΑ Ε2 3ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΚΑΛΑΕΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε 17ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΑΛΑΦΑΤΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤ ΚΑΣΟΥ
ΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΠΟΡΤΑΪΤΙΣΣΑ Ε ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ
ΚΑΛΗ ΜΙΚΕΛΑ ΣΤ ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ
ΚΑΛΙΔΩΝΗΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ ΣΤ ΑΡΓΟΥΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΚΑΛΙΟΝΤΖΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ε1 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΑΛΟΜΟΙΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤ2 6ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΚΑΛΟΤΙΝΗΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Ε2 ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
ΚΑΜΑΤΕΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε1 5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΔΣΠΟΙΝΑ ΣΤ2 1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΚΑΝΑΒΑΚΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤ2 1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΚΑΝΑΡΗ ΗΛΙΑΝΑ ΣΤ ΕΜΠΩΝΑ
ΚΑΝΤΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Ε 1ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΚΑΠΑΣΑΚΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ε2 ΠΥΛΙΟΥ
ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΤ2 7ου ΚΩ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ ΣΤ1 2ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΚΑΡΑΚΙΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤ2 ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
ΚΑΡΑΣΑΛΙ ΑΝΤΕΛΑ Ε2 ΛΑΡΔΟΥ
ΚΑΡΕΛΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΣΤ ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΜΑΣΑΡΩΝ
ΚΑΡΠΟΥΖΗ ΜΑΡΙΑ Ε1 ΠΥΛΙΟΥ
ΚΑΣΔΟΒΑΣΙΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ε1 ΛΑΡΔΟΥ
ΚΑΣΙΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΤ ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΚΑΤΑΒΑΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε2 3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΑΤΑΧΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤ2 ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΚΑΤΙΝΑ ΗΛΙΑΝΑ ΣΤ 11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΑΤΣΑΒΕΝΟΥ ΝΙΚΗ ΣΤ1 ΣΟΡΩΝΗΣ
ΚΑΤΣΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Ε1 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΚΑΤΣΙΚΑΝΤΑΗ ΒΙΟΛΕΤΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ Ε1 13ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΑΤΣΙΜΠΟΓΕΩΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ Ε1 1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΚΑΤΤΑΒΕΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤ1 1ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΚΑΦΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΣΤ1 ΛΑΚΚΙΟΥ
ΚΕΛΟΓΛΟΥ ΚΕΦΟΥΣ ΣΑΒΒΑΣ Ε1 ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΚΙΟΣΤΕΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ 2ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΚΙΤΣΟ ΣΠΥΡΟΣ ΣΤ1 ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
ΚΛΑΔΟΓΕΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤ2 5ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΛΗΜΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ ΡΑΦΑΕΛΛΑ ΣΤ ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΜΑΣΑΡΩΝ
ΚΛΩΝΑΡΗΣ ΜΙΚΕΣ Ε1 1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ2 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤ1 1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΚΟΛΕΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε1 3ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΚΟΛΛΑΤΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΣΤ1 12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΟΝΤΟΖΑΜΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ Ε1 6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ2 Ιδ. ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
ΚΟΡΔΙΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤ1 ΚΕΦΑΛΟΥ
ΚΟΡΡΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Ε 7ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΟΡΦΙΑ ΑΝΕΖΟΥΛΑ ΣΤ2 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΚΟΥΒΑΚΗ ΑΘΗΝΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ Ε1 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΚΟΥΚΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Ε2 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΚΟΥΜΠΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε2 ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΚΟΥΡΚΟΥΤΗ ΚΑΛΟΤΙΝΑ ΣΤ1 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΚΟΥΤΡΑ ΒΑΓΙΑ Ε2 ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Ε2 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΚΟΥΦΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Ε2 13ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΟΥΦΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ ΖΩΗ Ε1 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΚΡΑΟΥΤΣ ΛΟΥΚΑΣ Ε2 3ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ 3ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΚΡΗΤΙΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Ε2 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ Ε2 ΛΑΡΔΟΥ
ΚΩΣΤΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ Ε1 2ου ΚΩ
ΚΩΣΤΑΡΑ ΜΑΡΙΑ Ε2 ΛΑΚΚΙΟΥ
ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΣΤ ΨΙΝΘΟΥ
ΛΑΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ
ΛΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΤ1 2ου ΚΩ
ΛΑΜΠΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤ1 1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ε1 15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΛΑΜΤΣΙΑ ΤΖΕΙΣΙΚΑ Ε 6ου ΚΩ
ΛΑΤΣΑΪ ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ ΣΤ2 ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε1 5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΚΛΕΟΒΟΥΛΟΣ ΣΤ2 1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΛΕΠΟΥΡΙ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΤ1 ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΛΕΣΣΙ ΕΜΙΓΚΛΕΝΤ Ε1 5ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΛΙΑΠΑΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ Ε2 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΛΙΒΙΕΡΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤ 17ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΛΙΒΙΕΡΑΤΟΥ ΕΛΕΝΑ Ε 14ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΛΟΙΖΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Ε 3ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΛΥΡΙΣΤΗ ΕΛΕΝΗ Ε2 ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ
ΜΑΘΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Ε ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ
ΜΑΚΕΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ε1 12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΜΑΛΙΒΙΤΣΗ ΑΡΤΕΜΗ ΣΤ1 2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΜΑΛΛΙΑΚΚΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Ε2 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΜΑΝΤΖΑΡΑΠΗ ΡΑΦΑΕΛΑ Ε1 ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ
ΜΑΝΤΙΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε1 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΜΑΝΩΛΑΚΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Ε1 18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΜΑΡΓΑ ΦΩΤΕΙΝΗ Ε1 2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΜΑΡΖΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΑΡΕΙΑ ΣΤ ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΜΑΣΑΡΩΝ
ΜΑΡΖΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΦΙΑ ΡΑΦΑΕΛΛΑ Ε1 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΜΑΡΙΕΤΤΟΥ ΘΕΛΙΑ ΣΤ2 2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΜΑΡΙΤΣΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΣΤ 11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΜΑΡΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ Ε1 6ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΜΑΡΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ε1 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ ΦΑΝΩΝ
ΜΑΤΒΕΕΒ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ ΣΤ1 ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΜΑΤΕΟ Ε1 ΣΟΡΩΝΗΣ
ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Ε2 1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΜΑΥΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Ε ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ
ΜΑΥΡΟΛΕΩΝ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ Ε2 7ου ΚΩ
ΜΑΧΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ε2 15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΜΕΪΜΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Ε1 1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΜΕΝΕΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ε2 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΜΕΣΑΝΑΓΡΕΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε2 2ου ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΜΗΛΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΣΤ ΨΙΝΘΟΥ
ΜΗΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΣΤ ΚΑΣΟΥ
ΜΙΧΑΗΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ Ε 2ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΜΙΧΟ ΕΥΑΝΘΙΑ ΣΤ1 7ου ΚΩ
ΜΠΑΚΙΡΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΣΤ 1ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΜΠΑΡΑΝΙΑΙ ΝΙΚΟΛΑΟΣ -ΓΚΑΜΠΟΡ ΣΤ2 6ου ΚΩ
ΜΠΕΓΙΑ ΕΛΕΝΑ Ε1 ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΜΠΙΛΑΙ ΕΝΤΙ Ε2 ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΜΠΟΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ Ε ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΜΠΟΝΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ Ε1 6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΜΠΟΤΣΟΥ ΚΑΘΟΛΙΚΗ Ε2 3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΜΠΟΥΖΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤ2 5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Ε 3ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΜΥΛΩΝΑ ΜΑΡΙΑ Ε ΜΑΡΙΤΣΩΝ
ΜΩΡΑΪΤΗ ΕΛΕΝΗ ΣΤ2 2ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΘΗΝΑ ΣΤ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΝΕΡΑΝΤΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ 2ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΝΙΚΗΤΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ ΣΤ2 3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ε1 5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΣΤ 1ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΝΙΚΟΛΗ ΣΑΒΒΙΝΑ Ε 2ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΝΙΚΟΛΗ ΣΤΕΡΓΙΑ Ε2 ΛΑΡΔΟΥ
ΝΙΣΥΡΙΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Ε2 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΝΤΟΛΛΑΝΙ ΛΕΝΤΙΟΝ Ε ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΜΑΣΑΡΩΝ
ΝΤΟΥΣΚΟΥ ΣΟΥΕΛΑ ΣΤ2 5ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΞΑΝΘΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΤ2 ΣΟΡΩΝΗΣ
ΞΕΝΟΥ ΛΥΔΙΑ Ε2 Ιδ. ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ1 ΠΥΛΙΟΥ
ΟΙΚΟΥΤΑ ΧΡΥΣΑΦΕΝΙΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤ1 2ου ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ2 1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΟΡΦΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ Ε ΕΜΠΩΝΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε2 2ου ΚΩ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ Ε 7ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΑΝΑΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ Ε1 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΣΤ 3ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤ2 4ου ΚΩ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΧΡΥΣΑΦΙΝΑ Ε 1ου ΣΓΟΥΡΟΥ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ Ε1 12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε ΚΑΣΟΥ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΑΜΠΟΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΛΙΚΗ Ε1 3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΤ ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ Ε2 ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΠΑΠΑΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΣΤ2 1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤ1 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΣΕΡΓΙΑ ΣΤ2 ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Ε2 1ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΠΑΠΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΤ ΑΛΙΝΤΩΝ
ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ Ε3 15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΑΡΑΓΥΙΟΘ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ε 2ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΠΑΡΣΩΤΑΚΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ Ε2 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΠΑΣΤΡΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΣΤ1 Ιδ. ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
ΠΑΧΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ε2 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΠΕΝΤΣΑ ΓΙΑΝΝΑ ΣΤ ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ
ΠΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ Ε2 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΠΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Ε2 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΠΕΡΓΟΥΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ Ε2 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΠΕΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Ε2 5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΠΕΤΡΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΣΤ 3ου ΑΦΑΝΤΟΥ
ΠΕΤΡΙΔΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ Ε Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ
ΠΙΚΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤ1 ΠΥΛΙΟΥ
ΠΙΠΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ2 Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ
ΠΙΤΣΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ Ε2 2ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΠΙΤΤΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ε2 15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΙΤΤΑΡΑ ΜΑΡΙΕΤΤΑ Ε3 ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
ΠΛΑΤΑΝΙΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ε1 7ου ΚΩ
ΠΛΑΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Ε1 1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΠΛΕΞΙΔΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΣΤ1 ΚΟΣΚΙΝΟΥ
ΠΟΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε 2ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΠΟΛΙΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Ε2 18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ε1 6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΠΟΤΣΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Ε2 ΠΑΣΤΙΔΑΣ
ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Ε1 Ιδ. ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
ΠΟΥΛΛΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤ1 1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΠΟΥΛΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΣΤ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΠΟΥΛΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Ε1 5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΠΡΙΑΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ Ε 6ου ΚΩ
ΡΑΓΙΕΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ Ε1 ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ
ΡΑΝΤΕΒΑ ΜΙΛΕΝΑ Ε2 3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΡΟΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε2 12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΡΟΤΣΙ ΚΛΕΙΝΤΙΝ ΣΤ 14ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΡΟΥΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ ΥΔΝΑ Ε Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ
ΡΟΥΣΣΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ Ε 7ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Ε ΨΙΝΘΟΥ
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ε2 ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ
ΣΑΚΕΛΛΙΑΔΗΣ ΦΩΚΑΣ Ε2 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΣΑΛΠΙΓΚΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΤ2 12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΑΜΑΡΑ ΣΟΦΙΑ ΣΤ2 ΠΥΛΙΟΥ
ΣΑΜΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ Ε2 12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤ 1ου ΚΩ
ΣΑΡΟΥΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Ε2 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΣΕΪΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤ1 5ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΕΛΜΑΝΙ ΚΛΑΙΝΤΙ ΣΤ2 18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΕΡΔΑΡΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Ε1 5ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΚΑΛΕΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ Ε2 ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ
ΣΚΑΝΔΑΛΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Ε2 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΚΙΑΘΙΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΣΤ 17ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΚΥΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε 3ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΣΜΙΘ ΚΑΓΙΑ Ε2 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΣΜΙΘ ΜΑΙΛΟ ΣΤ1 ΛΑΡΔΟΥ
ΣΟΥΛΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤ ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΜΑΣΑΡΩΝ
ΣΠΑΝΟΜΑΝΩΛΗ ΕΙΡΗΝΗ Ε1 1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΣΠΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ Ε 2ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ
ΣΠΑΝΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΣΤ ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΜΑΣΑΡΩΝ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε1 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Ε2 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Ε2 13ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΑ ΘΑΡΡΕΝΗ ΣΤ2 1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΣΤΑΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ Ε1 ΚΕΦΑΛΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ Ε2 Ιδ. ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
ΣΤΑΥΡΗ ΗΛΙΑΝΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΣΤ2 1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΣΤΑΥΡΙΔΗ ΦΑΙΔΩΡΑ ΣΤ 1ου ΣΓΟΥΡΟΥ
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Ε1 ΣΟΡΩΝΗΣ
ΣΤΕΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑ Ε1 13ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΤ 7ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Ε2 Ιδ. ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ
ΣΤΕΦΑΝΑΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ Ε1 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΣΤΕΦΑΝΗ ΣΟΦΙΑ Ε2 ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ
ΣΤΡΑΤΙΔΑΚΗΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ Ε2 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΣΥΚΑΛΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Ε3 3ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Ε1 2ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΣΩΤΗΡΑΚΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΣΤ2 1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΤΑΓΙΕΧ ΝΑΤΑΛΙΑ ΕΙΡΗΝΗ Ε 7ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΤΑΡΑΚΤΣΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΙΑΝΑ ΣΤ1 18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΤΕΡΖΟΥΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ ΣΤ 11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Ε 1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΤΖΕΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε2 4ου ΚΩ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Ε 14ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΣΑΒΒΑΣ ΣΤ1 1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΤΡΙΤΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤ ΔΙΜΥΛΙΑΣ
ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ Ε1 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΤΣΑΝΑΙ ΑΝΤΙΟΛ ΣΤ2 1ου ΙΑΛΥΣΟΥ
ΤΣΑΝΙ ΟΡΕΣΤΗΣ Ε 14ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΤΣΕΡΚΕΣ ΣΟΥΤΖΙΟΥ ΣΕΒΓΚΗ Ε1 13ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΤΣΙΑΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ Ε 2ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΤΣΙΚΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΤ1 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΤΣΟΛΑΚΗ ΜΥΡΤΩ Ε3 ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ
ΦΕΪΖΙΔΗ ΔΩΡΟΘΕΑ Ε2 2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤ1 13ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΦΩΤΗ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ Ε ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ
ΦΩΤΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ Ε 7ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ Ε ΑΡΓΟΥΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΧΑΛΑΜΠΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Ε1 1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΤ2 ΛΑΡΔΟΥ
ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Ε2 1ου ΚΑΛΥΘΙΩΝ
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΣΤ1 ΣΟΡΩΝΗΣ
ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ε1 8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑ ΣΤ1 7ου ΚΩ
ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΛΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Ε1 5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑ ΜΑΡΙΑ Ε2 2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Ε2 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΚΚΜΗΝΗ Ε1 4ου ΚΩ
ΧΑΤΖΙΑ ΑΝΤΖΕΛΟ Ε2 6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ
ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Ε1 ΛΑΚΚΙΟΥ
ΧΟΝΔΡΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ Ε2 ΠΥΛΙΟΥ
ΧΡΗΣΤΟΦΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ε3 2ου ΚΩ
ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΣΤ ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ Ε2 6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

Η Διοικούσα Επιτροπή του παραρτήματος Δωδεκανήσου της Ε.Μ.Ε. συγχαίρει όλους τους μαθητές και τις μαθήτριες που διακρίθηκαν και εύχεται καλή συνέχεια στις προσπάθειές τους. 

Για να αποθηκεύσετε τον πίνακα των αποτελεσμάτων, πατήστε εδώ.

 

Θέματα και λύσεις μαθηματικού διαγωνισμού "ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ"

Λεπτομέρειες

Πραγματοποιήθηκε με επιτυχία σήμερα, Σάββατο 16 Ιανουαρίου 2016 ο 76ος πανελλήνιος  μαθηματικός διαγωνισμός "Ευκλείδης" καθώς και ο 6ος τοπικός διαγωνισμός "Ίππαρχος" για τους μαθητές της Α΄ Γυμνασίου. 

Στους παρακάτω συνδέσμους μπορείτε να βρείτε:

 

 

Αποτελέσματα 6ου τοπικού Μαθηματικού διαγωνισμού "ΕΥΔΗΜΟΣ 2015"

Λεπτομέρειες

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ

ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Το Παράρτημα Δωδεκανήσου της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας, ανακοινώνει τα ονόματα των επιτυχόντων μαθητών της Α' Γυμνασίου στον 6o τοπικό Μαθηματικό διαγωνισμό με την επωνυμία «ΕΥΔΗΜΟΣ 2015». Ο διαγωνισμός αυτός πραγματοποιήθηκε την 14η Νοεμβρίου 2015 και συμμετείχαν 119 μαθητές της Α' Γυμνασίου από τα Γυμνάσια του Νομού. Συνολικά 54 μαθητές από αυτούς διακρίθηκαν και έχουν δικαίωμα συμμετοχής στην επόμενη φάση, που είναι ο διαγωνισμός με την επωνυμία «ΙΠΠΑΡΧΟΣ». Ο διαγωνισμός «ΙΠΠΑΡΧΟΣ» θα πραγματοποιηθεί στις 16 Ιανουαρίου 2016, παράλληλα με τον Πανελλήνιο διαγωνισμό «ΕΥΚΛΕΙΔΗ» ο οποίος διοργανώνεται από την Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία. Τα εξεταστικά κέντρα των δύο διαγωνισμών θα ορισθούν και θα ανακοινωθούν τις προσεχείς ημέρες.

Η Διοικούσα Επιτροπή και τα μέλη του Παραρτήματος συγχαίρουν τους μαθητές και τους εύχονται καλή συνέχεια στον επόμενο διαγωνισμό.

 

Τα ονόματα των επιτυχόντων του διαγωνισμού «ΕΥΔΗΜΟΣ» με αλφαβητική σειρά δίνονται στον παρακάτω πίνακα.

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

1

Αθανασίου

Ελένη

3ο Γυμνάσιο Καλύμνου

2

Άντερσεν

Ιωάννης

Ροδίων Παιδεία

3

Απόκοττος

Νίκος

Γυμνάσιο Κάσου

4

Δοντά

Δέσποινα

Ροδίων Παιδεία

5

Εγγλέζου

Καρολίνα

1ο Γυμνάσιο Ρόδου

6

Ζιβάνοβιτς

Άντζελα

1ο Γυμνάσιο Ρόδου

7

Ιερομονάχου

Βασιλική

Γυμνάσιο Κάσου

8

Καπουράνη

Μιχαέλα

1ο Γυμνάσιο Κω

9

Κοντός

Γεώργιος Τσαμπίκος

Ροδίων Παιδεία

10

Κωνσταντούρας

Γιώργος

6ο Γυμνάσιο Ρόδου

11

Μπράτιτσης

Νίκος

3ο Γυμνάσιο Ρόδου

12

Παπαβασιλείου

Ειρήνη

Ιδ. Εκπ. Ρόδου "Πυθαγόρας"

13

Παπαζαχαρίου

Γιώργος

Ροδίων Παιδεία

14

Παππά

Δήμητρα

1ο Γυμνάσιο Κω

15

Πάτρη

Βιολέτα

2ο Γυμνάσιο Καλύμνου

16

Ποτσάκης

Μάνος

Γυμνάσιο Κρεμαστής

17

Πουλάκης-Στεφανίδης

Γεράσιμος

Ροδίων Παιδεία

18

Ρούσος

Σταμάτης

1ο Γυμνάσιο Ρόδου

19

Σάλα

Τζούλια

Γυμνάσιο Κάσου

20

Σκουμιού

Αργυρώ

Ροδίων Παιδεία

21

Τσιγάρος

Ιωάννης

Ροδίων Παιδεία

22

Φραράκη

Μαρία

6ο Γυμνάσιο Ρόδου

23

Φρόκου

Πάτρικ

6ο Γυμνάσιο Ρόδου

24

Χατζημιχάλης

Θεολόγος

1ο Γυμνάσιο Λέρου

Κάντε κλικ εδώ για να κατεβάσετε το δελτίο τύπου.

 

 

 

Θέματα και λύσεις μαθηματικού διαγωνισμού "ΘΑΛΗΣ"

Λεπτομέρειες

Πραγματοποιήθηκε με επιτυχία σήμερα, Σάββατο 14 Νοεμβρίου 2015 ο 76ος πανελλήνιος  μαθηματικός διαγωνισμός "Θαλής" καθώς και ο 6ος τοπικός διαγωνισμός "Εύδημος" για τους μαθητές της Α΄ Γυμνασίου. 

Στους παρακάτω συνδέσμους μπορείτε να βρείτε:

 

Εξεταστικά κέντρα 76ου Διαγωνισμού "Ο ΘΑΛΗΣ"

Λεπτομέρειες

Η Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία διοργανώνει τον 75o Πανελλήνιο Μαθητικό Διαγωνισμό «Ο ΘΑΛΗΣ»  το Σάββατο 14 Νοεμβρίου 2015 και ώρα 9.00 π.μ.  Τα εξεταστικά κέντρα του νομού Δωδεκανήσου είναι: 

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ "ΘΑΛΗΣ" 2015

Α/Α

ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

ΦΑΞ

ΤΗΛΕΦΩΝΟ

ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΞ. ΚΕΝΤΡΟΥ

1

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

2241031912

2241029653

ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

2

1ο ΓΥΜΝ. ΚΩ

2242028937

2242022325

ΝΙΚΟΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

3

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

2243029078

2243029078

ΡΗΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

4

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΟΥ

2245041324

2245041870

ΔΕΓΑΪΤΑ ΑΝΤΩΝΙΑ

5

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΧΑΛΚΗΣ

2246045020

2246045290

ΒΛΥΣΙΔΟΥ ΑΝΝΑ

6

ΓΕΛ ΑΠΕΡΙΟΥ

2245031290

2245031489

ΓΕΡΓΑΤΣΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ

7

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΡΟΥ

2247025450

2247022555

ΔΙΑΜΑΝΤΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ

8

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΣΥΡΟΥ

2242031200

2242031220

ΣΜΑΡΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

9

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΜΟΥ

2247031315

2247031315

ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

Oι μαθητές που θα συμμετέχουν στο διαγωνισμό πρέπει να βρίσκονται στα εξεταστικά κέντρα το αργότερο στις 08:30 π.μ.

Καλή τύχη σε όλους τους διαγωνιζόμενους!

Θέματα και Λύσεις Πανελλήνιου μαθηματικού διαγωνισμού "ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ 2014-2015"

Λεπτομέρειες

Πραγματοποιήθηκε σήμερα Σάββατο 17 Ιανουαρίου 2015 η δεύτερη φάση του Πανελλήνιου  Μαθηματικού διαγωνισμού για την περίοδο 2014-2015 με την Επωνυμία "Ευκλείδης". Στο διαγωνισμό συμμετείχαν οι μαθητές που διακρίθηκαν στην πρώτη φάση του διαγωνισμού "Θαλής 2014-2015".

Κάντε ΚΛΙΚ εδώ για να δείτε τα θέματα του διαγωνισμού ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ 2014-2015 .

Κάντε ΚΛΙΚ εδώ για να δείτε ενδεικτικές λύσεις των θεμάτων του διαγωνισμού.

 

Θέματα τοπικού μαθηματικού διαγωνισμού "'ΙΠΠΑΡΧΟΣ 2014-2015"

Λεπτομέρειες

Πραγματοποιήθηκε σήμερα Σάββατο 17 Ιανουαρίου 2015 η δεύτερη φάση του Τοπικού  Μαθηματικού διαγωνισμού για την περίοδο 2014-2015 με την Επωνυμία "Ίππαρχος". Στο διαγωνισμό συμμετείχαν οι μαθητές που διακρίθηκαν στην πρώτη φάση του διαγωνισμού "Εύδημος 2014-2015".

Κάντε ΚΛΙΚ εδώ για να δείτε τα θέματα του διαγωνισμού ΙΠΠΑΡΧΟΣ 2014-2015 .

 

Εξεταστικά κέντρα διαγωνισμού Ευκλείδη 2015 και Ίππαρχου.

Λεπτομέρειες

Από την Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δωδεκανήσου ανακοινώθηκαν τα εξεταστικα κέντρα στο νομό Δωδεκανήσου στα οποία θα πραγματοποιηθεί  ο Πανελλήνιος Μαθηματικός διαγωνισμός "Ευκλείδης 2015" καθώς και η δεύτερη φάση του τοπικού διαγωνισμού για την Α΄Γυμνασίου με την επωνυμία "Ιππαρχος 2015",  το Σάββατο 17 Ιανουαρίου 2015.

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ "ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ" -  "ΙΠΠΑΡΧΟΣ" 2014
Δ.Ε.  ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
Α/Α ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟΥ EMAIL ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΞ. ΚΕΝΤΡΟΥ
1 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. 2241029653 ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
2 2ο ΓΕΛ ΚΩ Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. 2242027410 ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. 2243029078 ΦΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
4 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΟΥ Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. 2245041870 ΔΕΓΑΪΤΑ ΑΝΤΩΝΙΑ
5 1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΡΟΥ Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. 2247022555 ΔΙΑΜΑΝΤΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ

Δικαίωμα συμμετοχής στους παραπάνω διαγωνισμούς έχουν οι μαθητές όλων των τάξεων που διακρίθηκαν στους μαθηματικούς διαγωνισμούς "Θαλής 2014-2015" και "Ευδημος 2014-2015" οι οποίοι  πραγματοποιήθηκαν στις 1 Νοεμβρίου 2014.

Κάντε ΚΛΙΚ εδώ  για να δείτε τα ονόματα των επιτυχόντων στα Δωδεκάνησα στον διαγωνισμό Θαλής 2014-2015.

Κάντε ΚΛΙΚ εδώ για να δείτε τα ονόματα των επιτυχόντων στον διαγωνισμό "Εύδημος 2014-2015.

 

Αποτελέσματα Πανελλήνιου Μαθηματικού Διαγωνισμού "ΘΑΛΗΣ 2014-2015"

Λεπτομέρειες

Από την Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία ανακοινώθηκαν τα αποτελέσματα του Πανελλήνιου Μαθηματικού διαγωνισμού "Θαλής 2014-2015"

Κάντε ΚΛΙΚ εδώ  για να δείτε τα αποτελέσματα των επιτυχόντων στα Δωδεκάνησα.

Κάντε ΚΛΙΚ στους παρακάτω συνδέσμους για να δείτε τα αποτελέσματα σε όλη την Ελλάδα.

Β' Γυμνασίου 2014-2015

Γ' Γυμνασίου 2014-2015

Α' Λυκείου 2014-2015

Β' Λυκείου 2014-2015

Γ' Λυκείου 2014-2015

Αποτελέσματα 5ου τοπικού Μαθηματικού διαγωνισμού "ΕΥΔΗΜΟΣ 2014"

Λεπτομέρειες

ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ

ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

Το Παράρτημα Δωδεκανήσου της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας, ανακοινώνει τα ονόματα των επιτυχόντων μαθητών της Α' Γυμνασίου στον 5o τοπικό Μαθηματικό διαγωνισμό με την επωνυμία«ΕΥΔΗΜΟΣ 2014». Ο διαγωνισμός αυτός πραγματοποιήθηκε την 1η Νοεμβρίου 2014 και συμμετείχαν 119 μαθητές της Α' Γυμνασίου από τα Γυμνάσια του Νομού. Συνολικά 54 μαθητές από αυτούς διακρίθηκαν και έχουν δικαίωμα συμμετοχής στην επόμενη φάση, που είναι ο διαγωνισμός με την επωνυμία «ΙΠΠΑΡΧΟΣ». Ο διαγωνισμός «ΙΠΠΑΡΧΟΣ» θα πραγματοποιηθεί στις 17 Ιανουαρίου 2015, παράλληλα με τον Πανελλήνιο διαγωνισμό «ΕΥΚΛΕΙΔΗ» ο οποίος διοργανώνεται από την Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία. Τα εξεταστικά κέντρα των δύο διαγωνισμών θα ορισθούν και θα ανακοινωθούν τις προσεχείς ημέρες.

Η Διοικούσα Επιτροπή και τα μέλη του Παραρτήματος συγχαίρουν τους μαθητές και τους εύχονται καλή συνέχεια στον επόμενο διαγωνισμό.

Kάντε  ΚΛΙΚ εδώ για να διαβάσετε τα ονόματα των επιτυχόντων μαθητών

 

Θέματα και Λύσεις μαθηματικού διαγωνισμού ΘΑΛΗΣ 2014 και Εύδημος 2014.

Λεπτομέρειες

Πραγματοποιήθηκε σήμερα με επιτυχία ο 75ος πανελλήνιος Μαθηματικός  διαγωνισμός ΘΑΛΗΣ 2014 και ο 5ος τοπικός Μαθηματικός διαγωνισμός ΕΥΔΗΜΟΣ 2014 για την Α΄Γυμνασίου.

Κάντε ΚΛΙΚ στους παρακάτω συνδέσμους για να δείτε τα θέματα:

Θέματα Πανελλήνιου Μαθηματικού διαγωνισμού ΘΑΛΗΣ 2014.

Λύσεις Πανελλήνιου Μαθηματικού διαγωνισμού  ΘΑΛΗΣ 2014

Θέματα Τοπικού Μαθηματικού διαγωνισμού Εύδημος 2014.

 

Εξεταστικά κέντρα 75ου Διαγωνισμού "Ο ΘΑΛΗΣ"

Λεπτομέρειες

Η Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία διοργανώνει τον 75o Πανελλήνιο Μαθητικό Διαγωνισμό «Ο ΘΑΛΗΣ»  το Σάββατο 1 Νοεμβρίου 2014 και ώρα 9.00 π.μ.  Τα εξεταστικά κέντρα του νομού Δωδεκανήσου είναι: 

 

ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ "ΘΑΛΗΣ" 2014
Δ.Ε.  ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
Α/Α ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΕΞ. ΚΕΝΤΡΟΥ
1 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ 2241029653 ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
2 2ο ΓΕΛ ΚΩ 2242027410 ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3 ΓΕΛ ΠΑΤΜΟΥ 2247031985 ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗ ΧΡΥΣΗ
4 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ 2243029078 ΦΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
5 1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΡΟΥ 2247022555 ΔΙΑΜΑΝΤΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ
6 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΟΛΥΜΠΟΥ ΚΑΡΠΑΘΟΥ 2245051456 ΠΡΑΣΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
7 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΤΗΛΟΥ 2246044248 ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
8 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΤΕΛΟΡΙΖΟΥ 2246049254 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
9 ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΣΟΥ 2245041870 ΔΕΓΑΪΤΑ ΑΝΤΩΝΙΑ

Υπενθυμίζουμε ότι οι μαθητές που θα συμμετέχουν στο διαγωνισμό πρέπει να βρίσκονται στα εξεταστικά κέντρα το αργότερο στις 08:30 π.μ.

Καλή τύχη σε όλους τους διαγωνιζόμενους!

 

 

 

 

 

75ος Πανελλήνιος Διαγωνισμός στα Μαθηματικά

Λεπτομέρειες

Ο 75ος πανελλήνιος διαγωνισμός "ΘΑΛΗΣ" στα Μαθηματικά για μαθητές της Β Γυμνασίου ως και της Γ Λυκείου θα διεξαχθεί το Σάββατο 1η Νοεμβρίου 2014 στις 09:00 π.μ. . Για τους μαθητές της Α Γυμνασίου θα διεξαχθεί την ίδια ημέρα ο διαγωνισμός "Εύδημος" με ευθύνη του παραρτήματος Δωδεκανήσου της Ε.Μ.Ε.

Εξεταστέα ύλη για τον διαγωνισμό "ΘΑΛΗΣ" για κάθε τάξη είναι η διδακτέα ύλη όλων των προηγουμένων τάξεων σύμφωνα με το αναλυτικό πρόγραμμα κάθε τάξης του Π.Ι. για τα Μαθηματικά.

Στην Ιστοσελίδα της ΕΜΕ (http://www.hms.gr/competitions/home?q=node/614) υπάρχουν οι παρακάτω Σημειώσεις Διαγωνισμών ανά ενότητα

1. ΑΛΓΕΒΡΑ-ΤΑΥΤΟΤΗΤΕΣ Α ΛΥΚΕΙΟΥ
2. ΠΟΛΥΩΝΥΜΑ
3. ΘΕΩΡΙΑ ΑΡΙΘΜΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
4. ΣΥΝΔΥΑΣΤΙΚΗ 1
5. ΣΥΝΔΥΑΣΤΙΚΗ 2
6. ΣΥΝΔΥΑΣΤΙΚΗ 3
7. ΓΕΩΜΕΤΡΙΑ
8. ΘΕΩΡΙΑ ΑΡΙΘΜΩΝ ΛΥΚΕΙΟΥ
9. ΑΣΚΗΣΕΙΣ ΘΕΩΡΙΑΣ ΑΡΙΘΜΩΝ ΛΥΚΕΙΟΥ

Θέματα και Λύσεις 8ου Μαθηματικού Διαγωνισμού "Παιχνίδι και Μαθηματικά 2014"

Λεπτομέρειες

Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε την Παρασκευή 7 Μαρτίου 2014 ο 8ος Πανελλήνιος Μαθηματικός διαγωνισμός "Παιχνίδι και Μαθηματικά 2014" για μαθητές  Ε΄και Στ΄τάξης  Δημοτικού σχολείου , από την Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία .

Ειδικά για τα Δωδεκάνησα λόγω της Επειτείου της ενσωμάτωσης των Δωδεκανήσων με την Ελλάδα , ο διαγωνισμός πραγματοποιήθηκε σήμερα Δευτέρα 10 Μαρτίου με διαφορετικά θέματα από την Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία .

Δείτε παρακάτω τα θέματα και τις λύσεις τους .

ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ
 ΘΕΜΑΤΑ Ε΄ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΛΥΣΕΙΣ Ε΄ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
ΘΕΜΑΤΑ  ΣΤ΄ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΛΥΣΕΙΣ ΣΤ΄ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
  ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ - ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ
ΘΕΜΑΤΑ Ε΄ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΛΥΣΕΙΣ Ε΄ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
ΘΕΜΑΤΑ  ΣΤ΄ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΛΥΣΕΙΣ ΣΤ΄ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

Υποκατηγορίες

   
   

Ημερολόγιο  

<< < Σεπτέμβριος 2016 > >>
Δε Τρ Τε Πε Πα Σα Κυ
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
   

Visitors Counter  

289477
Σήμερα
Χτες
Εβδομάδα
Προηγ. Εβδομάδα
Μήνας
Προηγ. Μήνας
Συνολικά
63
266
1364
287258
3738
7193
289477

Your IP: 10.2.34.22
Server Time: 2016-09-26 10:22:20
   
© Ε.Μ.Ε. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ