Σύνδεση - Δημιουργία Λογαριασμού  

   

Συνδεδεμένοι Χρήστες  

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 7 επισκέπτες και κανένα μέλος

   

15 Δεκέμβριος 2016

Αποτελέσματα 7ου τοπικού Μαθηματικού διαγωνισμού "ΕΥΔΗΜΟΣ 2016"

   Tο Παράρτημα Δωδεκανήσου της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας, ανακοινώνει τα ονόματα των επιτυχόντων μαθητών της Α΄ Γυμνασίου στον 7ο τοπικό Μαθηματικό διαγωνισμό με την επωνυμία «ΕΥΔΗΜΟΣ». Συνολικά 46 μαθητές  διακρίθηκαν και έχουν δικαίωμα συμμετοχής στην επόμενη φάση, που είναι ο διαγωνισμός με την επωνυμία «ΙΠΠΑΡΧΟΣ». Ο διαγωνισμός «ΙΠΠΑΡΧΟΣ» θα πραγματοποιηθεί στις 28 Ιανουαρίου 2017, παράλληλα με τον Πανελλήνιο διαγωνισμό «ΕΥΚΛΕΙΔΗ» ο οποίος  διοργανώνεται από την Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία. Τα εξεταστικά κέντρα των δύο διαγωνισμών θα ορισθούν και θα ανακοινωθούν τις προσεχείς ημέρες. 

Η Διοικούσα Επιτροπή και τα μέλη του Παραρτήματος συγχαίρουν τους μαθητές και τους εύχονται καλή συνέχεια στον επόμενο διαγωνισμό.

Τα ονόματα των επιτυχόντων του διαγωνισμού «ΕΥΔΗΜΟΣ» με αλφαβητική σειρά δίνονται στον παρακάτω πίνακα.

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΣΧΟΛΕΙΟ

1

ΒΡΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ-Λ.Τ. ΚΑΣΟΥ

2

ΓΑΡΥΦΑΛΛΗ ΒΑΛΙΑ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

3

ΓΙΑΚΑΛΟΓΛΟΥ ΣΕΛΙΝ

1ο ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ

4

ΓΟΡΙΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΙΣΥΡΟΥ

5

ΓΡΥΛΛΗΣ ΘΩΜΑΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΡΟΥ

6

ΔΙΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ-ΣΩΤΗΡΙΑ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

7

ΙΑΤΡΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

8

ΙΕΡΟΜΟΝΑΧΟΥ ΗΡΩΔΙΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ-Λ.Τ. ΚΑΣΟΥ

9

ΚΑΒΑΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

10

ΚΑΘΟΠΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΜΑΡΙΑ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

11

ΚΑΛΙΓΚΙΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΤΜΟΥ

12

ΚΑΛΙΟΖΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

13

ΚΑΡΔΟΥΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

14

ΚΑΦΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΡΟΥ

15

ΚΕΛΛΑΡΗΣ ΙΑΣΩΝΑΣ

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

16

ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

17

ΚΟΝΤΡΑΦΟΥΡΗ ΘΕΟΛΟΓΙΑ-ΙΟΛΗ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΡΟΥ

18

ΚΟΥΜΠΑΡΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΡΟΥ

19

ΚΥΠΡΙΩΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

20

ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ ΚΩ

21

ΜΑΤΣΑΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΕΚΤΟΡΑΣ

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

22

ΜΙΤΡΟ ΕΥΗ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

23

ΜΠΑΚΙΡΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ

24

ΜΩΡΑΙΤΗ ΕΛΕΝΗ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΙΑΛΥΣΟΥ

25

ΝΙΚΗΤΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ

6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

26

ΟΙΚΟΥΤΑ ΧΡΥΣΑΦΕΝΙΑ-ΜΑΡΙΝΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ

27

ΟΛΥΜΠΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

28

ΠΑΓΩΜΕΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

7ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

29

ΠΑΜΠΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

30

ΠΑΠΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΡΟΥ

31

ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

32

ΠΑΥΛΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

33

ΠΗΛΙΓΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

1ο ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ

34

ΣΑΛΑ ΙΟΥΛΙΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ-Λ.Τ. ΚΑΣΟΥ

35

ΣΑΡΑΝΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

1ο ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ

36

ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΑΝΝΑ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΡΟΥ

37

ΣΩΤΗΡΑΚΗ ΗΛΙΑΝΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΦΑΝΤΟΥ

38

ΤΖΙΤΖΙΚΩΣΤΑ ΗΛΕΚΤΡΑ

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

39

ΤΡΑΚΟΣΣΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ

40

ΤΣΑΚΥΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΡΟΥ

41

ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΡΟΔΟΥ

42

ΦΟΥΡΘΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ

1ο ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ

43

ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΕΡΟΥ

44

ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑ

1ο ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΩ

45

ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

46

ΨΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

Από την Διοικούσα Επιτροπή του Παραρτήματος.

Κάντε κλικ εδώ για να μεταφορτώσετε το δελτίο τύπου.

Read more

   
   

Ημερολόγιο  

<< < Δεκέμβριος 2016 > >>
Δε Τρ Τε Πε Πα Σα Κυ
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
   

Visitors Counter  

764666
Σήμερα
Χτες
Εβδομάδα
Προηγ. Εβδομάδα
Μήνας
Προηγ. Μήνας
Συνολικά
75
775
2266
758225
75
23988
764666

Your IP: 10.2.34.22
Server Time: 2020-10-01 03:07:11
   
© Ε.Μ.Ε. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ