Σύνδεση - Δημιουργία Λογαριασμού  

   

Συνδεδεμένοι Χρήστες  

Αυτήν τη στιγμή επισκέπτονται τον ιστότοπό μας 12 επισκέπτες και κανένα μέλος

   

Εκδήλωση Βράβευσης διακριθέντων μαθητών 9ου διαγωνισμού "Παιχνίδι και Μαθηματικά".

Λεπτομέρειες

Το Παράρτημα Δωδεκανήσου της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας, για να τιμήσει τους μαθητές που διακρίθηκαν στον 9ο μαθηματικό διαγωνισμό «Παιχνίδι και Μαθηματικά» διοργανώνει εκδήλωση βράβευσης το Σάββατο 30 Ιανουαρίου 2016. Η βράβευση θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων του Πανεπιστημίου Αιγαίου, κτίριο «Κλεόβουλος» και ώρα 18:00.

Η Διοικούσα Επιτροπή του Παραρτήματος Δωδεκανήσου της Ελληνικής  Μαθηματικής Εταιρείας συγχαίρει όλα τα παιδιά που έλαβαν μέρος στον διαγωνισμό και ιδιαίτερα αυτά που διακρίθηκαν. Επίσης, ευχαριστεί τους συναδέλφους εκπαιδευτικούς της Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης που με την συμβολή τους στήριξαν τη διεξαγωγή του διαγωνισμού.

Τα ονόματα των διακριθέντων μαθητών και μαθητριών είναι:

ΟΝΟΜΑ ΜΑΘΗΤΗ

ΤΜΗΜΑ

ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟΥ

ΛΙΒΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

Ε

 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΕΡΟΥ

ΓΙΑΛΙΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΤ

 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΕΡΟΥ

ΚΑΡΒΟΥΝΙΑΡΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ

ΣΤ

 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΕΡΟΥ

ΧΟΤΖΑΪ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟ

ΣΤ

 ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑΣ ΛΕΡΟΥ

ΦΑΒΑΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ

Ε1

 ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ

ΦΩΤΗ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ

Ε2

 ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ

ΠΑΧΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ

ΣΤ1

 ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ

ΤΡΙΤΣΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΣΤ1

 ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ

ΜΠΑΛΑΛΗ ΜΑΡΙΑ

ΣΤ2

 ΑΝΤΙΜΑΧΕΙΑΣ

ΑΓΡΕΛΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Ε

 ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

ΑΤΤΑΛΙΩΤΗ ΘΕΑΝΩ

Ε

 ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

ΣΤ

 ΑΠΟΛΛΩΝΩΝ

ΠΛΑΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Ε

 ΑΡΓΟΥΣ  ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΣΚΟΠΕΛΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΣΤ

 ΑΡΓΟΥΣ  ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΚΑΛΛΗ ΜΙΚΕΛΛΑ

Ε

 ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ

ΣΤΑΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΤ

 ΑΣΤΥΠΑΛΑΙΑΣ

ΚΑΤΣΑΠΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

Ε

 ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΣΤ

 ΓΕΝΝΑΔΙΟΥ

ΓΚΟΥΓΚΟΥΝΤΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Ε

 ΔΙΜΥΛΙΑΣ

ΝΕΟΦΥΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΘΗΝΑ

Ε

 ΔΙΜΥΛΙΑΣ

ΠΟΥΛΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Ε

 ΔΙΜΥΛΙΑΣ

ΤΡΙΤΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ε

 ΔΙΜΥΛΙΑΣ

ΓΙΟΡΔΑΜΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΣΤ

 ΔΙΜΥΛΙΑΣ

ΘΥΡΙΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΣΤ

 ΔΙΜΥΛΙΑΣ

ΠΑΝΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΣΤ

 ΔΙΜΥΛΙΑΣ

ΣΥΡΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΤ

 ΔΙΜΥΛΙΑΣ

ΘΑΡΕΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Ε

 ΕΜΠΩΝΑ

ΠΕΡΔΙΚΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Ε

 ΕΜΠΩΝΑ

ΜΠΑΤΣΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

Ε1

 ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ

ΚΟΣΑΡΗ ΧΑΤΖΗΓΙΑΚΟΥΜΗ ΑΡΓΥΡΩ

Ε2

 ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ

ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΑΤΟΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ

ΣΤ1

 ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ

ΠΕΤΕΙΝΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΤ1

 ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ

ΧΑΤΖΗΚΑΛΥΜΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΣΤ2

 ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ

ΓΚΟΥΤΡΑ ΑΝΔΡΕΑΝΗ ΜΑΡΙΑ

ΣΤ3

 ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΚΩ

ΧΑΤΖΗΚΑΝΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

Ε

 ΘΕΟΛΟΓΟΥ

ΜΠΑΛΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΣΤ

 ΘΕΟΛΟΓΟΥ

ΞΑΝΘΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ

Ε

 ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ

ΞΑΝΘΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

Ε

 ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ

ΜΟΣΚΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ

ΣΤ

 ΚΑΛΑΒΑΡΔΩΝ

ΚΑΛΛΙΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Ε2

 ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΚΑΝΑΒΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

Ε2

 ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΣΤΑΜΑΤΑ ΘΑΡΡΕΝΗ

Ε2

 ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΣΤΑΥΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Ε2

 ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΣΩΤΗΡΑΚΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ

Ε2

 ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΧΑΡΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Ε2

 ΚΑΛΥΘΙΩΝ

ΛΕΠΟΥΡΙ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

Ε1

 ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

ΚΟΥΣΠΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ε2

 ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΑ

ΣΤ

 ΚΑΡΔΑΜΑΙΝΑΣ

ΒΡΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Ε

 ΚΑΣΟΥ

ΑΠΟΚΟΤΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΤ

 ΚΑΣΟΥ

ΙΕΡΟΜΟΝΑΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΣΤ

 ΚΑΣΟΥ

ΣΑΛΑ ΤΖΟΥΛΙΑ

ΣΤ

 ΚΑΣΟΥ

ΑΝΘΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΣΤ2

 ΚΕΦΑΛΟΥ

ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΤ2

 ΚΕΦΑΛΟΥ

ΚΟΡΔΙΣΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΣΤ2

 ΚΕΦΑΛΟΥ

ΜΑΝΟΛΑΤΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΣΤ2

 ΚΕΦΑΛΟΥ

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ

Ε1

 ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΤΡΕΧΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Ε2

 ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΣΤ1

 ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΣΤ2

 ΚΟΣΚΙΝΟΥ

ΚΑΦΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ

Ε1

 ΛΑΚΚΙΟΥ-ΛΕΡΟΥ

ΜΑΡΟΥΓΚΑΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ

Ε1

 ΛΑΚΚΙΟΥ-ΛΕΡΟΥ

ΕΛΕΝΗ ΑΙΜΙΛΙΑ

Ε2

 ΛΑΚΚΙΟΥ-ΛΕΡΟΥ

ΠΑΡΑΔΕΙΣΗ ΕΥΤΥΧΙΑ

Ε2

 ΛΑΚΚΙΟΥ-ΛΕΡΟΥ

ΔΡΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΣΤ

 ΛΑΚΚΙΟΥ-ΛΕΡΟΥ

ΗΣΥΧΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΣΤ

 ΛΑΚΚΙΟΥ-ΛΕΡΟΥ

SMITH MILO

Ε1

 ΛΑΡΔΟΥ

ΚΟΙΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

Ε1

 ΛΑΡΔΟΥ

ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ

Ε2

 ΛΑΡΔΟΥ

ΛΙΤΣΙ ΡΑΚΙΠ

ΣΤ1

 ΛΑΡΔΟΥ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΤ2

 ΛΑΡΔΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ

ΣΤ

 ΛΙΝΔΟΥ

ΖΩΓΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΣΤ

 ΛΙΝΔΟΥ

ΜΥΡΙΑΛΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΣΤ

 ΛΙΝΔΟΥ

ΚΑΣΙΩΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

Ε

 ΜΑΡΙΤΣΩΝ

ΠΑΠΑΓΙΩΡΓΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΣΤ

 ΜΑΡΙΤΣΩΝ

ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΧΑΡΗΣ

Ε

 ΜΑΣΑΡΩΝ

ΔΙΟΝΥΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ε

 ΜΑΣΑΡΩΝ

ΚΑΤΣΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Ε

 ΜΑΣΑΡΩΝ

ΚΛΗΜΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ ΡΑΦΑΕΛΛΑ

Ε

 ΜΑΣΑΡΩΝ

ΜΑΡΖΑ ΝΤΑΡΙΑ

Ε

 ΜΑΣΑΡΩΝ

ΣΟΥΛΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Ε

 ΜΑΣΑΡΩΝ

ΧΡΙΣΤΟΦΥΛΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ

Ε

 ΜΑΣΑΡΩΝ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ

ΣΤ

 ΜΑΣΑΡΩΝ

ΚΑΛΛΟΝΑ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ

Ε

 ΜΕΓΙΣΤΗΣ

ΚΑΡΑΒΕΛΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤ

 ΜΕΓΙΣΤΗΣ

ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

Ε

 ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΚΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ

ΣΤ1

 ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΣΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤ1

 ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΚΟΡΦΙΑ ΣΑΒΒΙΝΑ

ΣΤ2

 ΠΑΝΟΡΜΟΥ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΠΟΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Ε

 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΔΙΟΝΥΣΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΤ

 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΘΑΝΑΡΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΣΤ

 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΣΤ

 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΧΑΤΖΗΚΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΤ

 ΠΑΡΑΔΕΙΣΙΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΒΑΣΙΛΟΓΙΩΡΓΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Ε1

 ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΜΑΝΙΦΑΒΑ ΑΡΤΕΜΙΣ

Ε2

 ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΣΤ1

 ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΠΟΤΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΣΤ2

 ΠΑΣΤΙΔΑΣ

ΠΙΚΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Ε1

 ΠΥΛΙΟΥ

ΤΣΑΟΥΣΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ

Ε2

 ΠΥΛΙΟΥ

ΜΠΑΡΚΟΥΤΑ ΜΑΡΙΑ

ΣΤ1

 ΠΥΛΙΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΣΤ2

 ΠΥΛΙΟΥ

ΧΑΤΖΗΔΑΥΙΔ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΣΤ2

 ΠΥΛΙΟΥ

ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ε1

 ΣΟΡΩΝΗΣ

ΞΑΝΘΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

Ε2

 ΣΟΡΩΝΗΣ

ΑΡΜΠΟΥΝΙΩΤΗ ΑΙΜΙΛΙΑ

ΣΤ

 ΣΟΡΩΝΗΣ

ΜΙΧΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΣΤ

 ΣΟΡΩΝΗΣ

ΣΥΡΓΙΑΝΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΣΤ

 ΣΟΡΩΝΗΣ

ΚΙΑΟΥΡΤΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Ε

 ΦΑΝΩΝ

ΚΙΑΟΥΡΤΖΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ

ΣΤ

 ΦΑΝΩΝ

ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

Ε

 ΨΙΝΘΟΥ

ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΣΤ

 ΨΙΝΘΟΥ

ΒΥΖΕΝΤΙΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Ε

11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΖΩΓΡΑΦΗ ΡΑΦΑΕΛΛΑ

Ε

11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΣΥΜΙΑΚΟΥ ΑΣΤΕΡΟΠΗ

Ε

11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΤΕΡΖΟΥΔΗ ΣΤΕΛΙΝΑ

Ε

11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΜΑΥΡΟΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΣΤ

11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΜΕΝΤΟΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΣΤ

11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΡΟΚΟ ΧΕΡΚΙ

ΣΤ

11ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΟΛΛΑΤΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

Ε1

12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΥΛΙΔΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

Ε1

12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

Ε2

12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΜΑΝΩΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΣΤ1

12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΕΓΓΛΕΖΟΥ ΚΑΡΟΛΙΝΑ

ΣΤ2

12ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΒΕΡΝΑΡΛΗ ΙΩΑΝΝΑ

ΣΤ1

13ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΣΤ1

13ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΑΛΑΝΤΖΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΣΤ1

13ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΟΥΤΟΥΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΣΤ1

13ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΣΑΒΒΑΣ

ΣΤ2

13ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΓΑΡΥΦΑΛΛΗ ΒΑΛΙΑ

Ε2

15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

Ε2

15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΒΑΡΕΛΗ ΕΛΠΙΔΑ

ΣΤ1

15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΧΑΛΚΙΔΗ ΕΛΕΝΑ

ΣΤ1

15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΣΤΕΡΓΙΑΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ

ΣΤ2

15ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΑΝΤΩΝΑΡΑΚΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ

Ε

17ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΟΝΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Ε

17ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΛΙΒΙΕΡΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Ε

17ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΡΑΦΤΗ ΔΙΚΑΙΑ

Ε

17ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ

Ε

17ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΧΡΥΣΟΧΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

Ε

17ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΝΑΝΟΥ ΑΝΘΗ

ΣΤ

17ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΔΑΟΥΤΑΚΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

Ε1

18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΤΑΡΑΚΤΣΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

Ε1

18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΤΑΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ε2

18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Ε2

18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΣΤ1

18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΜΑΝΩΛΑΚΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩ

ΣΤ1

18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΒΑΡΓΙΑΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΤ2

18ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Ε

1ου ΑΦΑΝΤΟΥ

ΜΠΑΚΙΡΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

Ε

1ου ΑΦΑΝΤΟΥ

ΤΥΠΟΥ ΦΑΙΗ

ΣΤ1

1ου ΑΦΑΝΤΟΥ

ΖΩΓΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΣΤ2

1ου ΑΦΑΝΤΟΥ

ΝΙΚΟΛΟΒ ΑΛΕΞ

ΣΤ

1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΨΥΧΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΣΤ

1ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

Ε

1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΛΙΟΡΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ε

1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΜΑΜΑΛΙΓΚΑ ΜΥΡΤΩ

Ε

1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΜΠΟΥΖΙ ΑΝΤΖΕΛΑ

Ε

1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ

Ε

1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΤΣΟΥΒΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ε

1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗ ΕΙΡΗΝΗ

ΣΤ

1ου ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ

ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ ΣΑΒΒΑΣ

Ε1

1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΒΑΡΔΕΛΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΣΤ1

1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΖΗΣΗ ΔΑΝΑΗ

ΣΤ1

1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ

ΣΤ1

1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤ1

1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΤ1

1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ

ΣΤ1

1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΑΡΓΕΡΙΚ ΕΝΤΓΚΑΡ

ΣΤ2

1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΚΑΡΑΒΟΛΙΑΣ ΜΑΝΟΣ

ΣΤ2

1ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Ε1

1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΡΕΪΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

Ε2

1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΤΥΡΙΚΟΣ ΦΡΑΖΗΣ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗΣ

Ε2

1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΧΑΤΖΟΠΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΣΑΒΒΙΝΑ

Ε2

1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΤ

1ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

Ε1

1ου ΣΓΟΥΡΟΥ

ΛΕΒΕΝΤΗ ΑΝΝΑ

Ε2

1ου ΣΓΟΥΡΟΥ

ΣΤΑΥΡΙΔΗ ΦΑΙΔΩΡΑ

Ε2

1ου ΣΓΟΥΡΟΥ

ΤΣΙΤΣΕΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΤ2

1ου ΣΓΟΥΡΟΥ

ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Ε1

1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΙΑΚΩΒΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

Ε2

1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΥΔΟΚΙΑ

ΣΤ1

1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΣΤ2

1ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΔΙΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΣΩΤΗΡΙΑ

Ε

2ου ΑΦΑΝΤΟΥ

ΔΙΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΣΤ

2ου ΑΦΑΝΤΟΥ

ΜΑΡΓΟΥΤΑΣ ΑΝΘΙΜΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ

ΣΤ

2ου ΑΦΑΝΤΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

Ε1

2ου ΙΑΛΥΣΟΥ

ΜΩΡΑΪΤΗ ΜΙΧΑΛΙΑ ΜΑΡΙΑ

Ε2

2ου ΙΑΛΥΣΟΥ

ΞΥΠΟΛΙΤΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΣΤ1

2ου ΙΑΛΥΣΟΥ

ΣΜΥΡΝΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΣΤ2

2ου ΙΑΛΥΣΟΥ

ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΜΗΝΑ ΜΑΡΙΑ

Ε

2ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΚΙΟΣΤΕΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ε

2ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΤ

2ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΖΟΥΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΣΤ

2ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥ ΑΜΑΛΙΑ

ΣΤ

2ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΕΒΑΣΤΗ

ΣΤ

2ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΝΙΣΥΡΙΟΥ ΖΩΗ ΜΑΡΙΑ

ΣΤ

2ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΣΤ

2ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΧΡΥΣΟΧΕΡΗ ΕΥΔΟΞΙΑ

ΣΤ

2ου ΚΑΡΠΑΘΟΥ

ΚΑΒΑΔΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

Ε1

2ου ΚΩ

ΚΕΦΑΛΑ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ

Ε2

2ου ΚΩ

ΜΙΜΕΡΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΤ1

2ου ΚΩ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΣΤ2

2ου ΚΩ

ΔΙΑΚΟΜΙΧΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Ε1

2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΜΑΛΙΒΙΤΣΗ ΑΡΤΕΜΗ

Ε1

2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΜΑΥΡΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Ε1

2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΣΚΩΝΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ

Ε1

2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ ΠΑΥΛΟΣ

Ε2

2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΡΤΙΝΟΣ

ΣΤ2

2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΣΤ2

2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΡΕΪΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΤ2

2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ

ΣΤ2

2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΤ2

2ου ΠΕΙΡ/ΚΟΥ ΡΟΔΟΥ

ΣΕΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Ε1

2ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΣΑΒΒΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ

Ε2

2ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΑΛΑΧΟΥΖΟΥ ΜΙΧΑΛΙΤΣΑ

ΣΤ1

2ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΜΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΤ1

2ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΚΟΥΛΛΙΑΣ ΣΑΒΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΤ2

2ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΠΑΤΡΗ ΒΙΟΛΕΤΑ

ΣΤ2

2ου ΠΟΛΕΩΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΒΑΚΟΝΔΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

Ε1

2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΑΛΠΑΚΙΔΗΣ ΝΤΑΝΙΕΛ

Ε1

2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ε2

2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΥΠΡΙΩΤΗ ΕΥΑΝΘΙΑ

ΣΤ1

2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΠΛΙΑΚΑ ΔΩΡΟΘΕΑ

ΣΤ1

2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΖΙΒΑΝΟΒΙΤΣ ΑΝΤΖΕΛΑ

ΣΤ2

2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΣΤ2

2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΝΗΓΥΡΗ ΚΑΘΟΛΙΚΗ

ΣΤ2

2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΦΑΙΔΡΑ

ΣΤ2

2ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΜΑΚΡΥΛΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ε

2ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΜΕΪΜΑΡΗ ΕΥΔΟΚΙΑ

Ε

2ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΣΙΔΕΡΗ ΘΕΟΦΑΝΙΑ

ΣΤ

2ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ

ΣΤ

2ου ΧΩΡΑΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΣΤΑΜΑΤΙΑΔΗ ΧΑΡΟΥΛΑ

ΣΤ2

3ου ΙΑΛΥΣΟΥ

ΑΤΣΑ ΕΛΕΟΥΣΑ

ΣΤ1

3ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΣΤ1

3ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΠΡΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΤ1

3ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΚΑΛΟΕΙΔΑΣ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΟΣ

ΣΤ2

3ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΣΤ2

3ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΠΙΖΑΝΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΤ2

3ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤ2

3ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΕΛΠΩ

ΣΤ2

3ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΚΟΥΚΙ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Ε1

3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΝΙΚΗΤΑΣ ΙΑΣΩΝΑΣ

Ε2

3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΒΟΛΙΤΑΚΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ

ΣΤ1

3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΜΠΡΑΤΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΤ2

3ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Ε1

4ου ΚΩ

ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

Ε2

4ου ΚΩ

ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Ε2

4ου ΚΩ

ΣΥΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΑΡΙΑ

ΣΤ1

4ου ΚΩ

ΚΟΣΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤ2

4ου ΚΩ

ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ ΜΑΜΜΑΣ

Ε1

5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΚΑΒΟΥΚΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ε1

5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΣΚΑΡΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Ε1

5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΝΟΜΙΚΗ

Ε1

5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΙΑΚΩΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Ε2

5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΜΠΙΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Ε2

5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΜΠΟΥΖΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ε2

5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΣΤ1

5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΤΗ ΜΑΚΑΡΟΥΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ

ΣΤ2

5ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΚΑΡΑΝΤΙΝΑΣ ΡΑΦΑΗΛ

Ε

5ου ΚΩ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΦΑΝΗ

Ε

5ου ΚΩ

ΑΛΕΥΡΟΦΑ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ

ΣΤ

5ου ΚΩ

ΓΟΥΝΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

Ε1

6ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΓΛΥΝΑΤΣΗΣ ΣΚΕΥΟΣ

Ε2

6ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΜΑΚΡΥΛΛΟΣ ΜΙΚΕΣ

ΣΤ1

6ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΣΦΟΥΓΓΑΡΙΣΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΣΤ2

6ου ΚΑΛΥΜΝΟΥ

ΓΙΑΚΑΛΟΓΛΟΥ ΣΕΛΙΝ

Ε1

6ου ΚΩ

ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

Ε2

6ου ΚΩ

ΤΡΟΥΜΟΥΣΗ ΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΣΤ1

6ου ΚΩ

ΜΠΟΛΜΠΟΑΤΣΑ ΣΙΜΟΝΑ ΜΑΡΙΑΝΑ

ΣΤ2

6ου ΚΩ

ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΤ2

6ου ΚΩ

ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

Ε1

6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ

Ε2

6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΛΑΔΟΓΕΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Ε2

6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ

Ε2

6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΜΠΟΛΑΝΟ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Ε2

6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΝΤΟΥΣΚΟΥ ΠΑΟΥΛΑ

Ε2

6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΝΤΟΥΣΚΟΥ ΣΟΥΕΛΑ

Ε2

6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΑΒΒΑΣ

Ε2

6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

Ε2

6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΠΙΝΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

Ε2

6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΣΑΒΕΛΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΗ

Ε2

6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΣΑΟΥΛΙΔΗ ΑΝΤΖΕΛΑ

Ε2

6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΣΦΟΥΓΚΑΡΙΣΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

Ε2

6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΦΡΟΚΟΥ ΦΡΟΚ

Ε2

6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΠΛΑΤΣΗ ΠΑΥΛΙΝΑ

ΣΤ1

6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΜΟΛΤΣΑΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ

ΣΤ2

6ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

POPESCU RAZVAN ATHANASIS

Ε1

7ου ΚΩ

ΓΙΑΛΛΟΥΣΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ

Ε1

7ου ΚΩ

ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑ

Ε1

7ου ΚΩ

ΠΛΑΤΑΝΙΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Ε2

7ου ΚΩ

ΜΑΓΚΟΥ ΑΣΤΕΡΟΥΛΑ

ΣΤ

7ου ΚΩ

ΚΑΤΣΑΔΩΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ε

7ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΣΤ

7ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΤ

7ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΛΟΥΪΖΙΔΗ ΘΕΑΝΩ

Ε1

8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Ε1

8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΤΣΙΚΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

Ε1

8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Ε2

8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤ1

8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΦΡΟΚΟΥ ΠΑΤΡΙΚ

ΣΤ2

8ου ΠΟΛΕΩΣ ΡΟΔΟΥ

ΚΕΛΛΑΡΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ

Ε1

ιδ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΚΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ε2

ιδ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΠΟΥΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΣΤ1

ιδ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤ2

ιδ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΣΚΟΥΜΙΟΥ ΑΡΓΥΡΩ

ΣΤ2

ιδ ΡΟΔΙΩΝ ΠΑΙΔΕΙΑ

ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Ε1

Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ

Ε2

Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΠΕΤΡΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ

Ε2

Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΒΑΚΙΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΣΤ

Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΔΟΝΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΣΤ

Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΘΕΟΥΛΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤ

Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΚΑΝΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΣΤ

Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΚΟΥΡΤΗ ΜΑΡΙΑ

ΣΤ

Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΣΤ

Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΣΥΡΙΜΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΣΤ

Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΦΡΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΣΤ

Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΣΤ

Ιδ. ΚΟΛΛΕΓΙΟ ΡΟΔΟΥ

Για τη Διοικούσα Επιτροπή.

   
   

Ημερολόγιο  

<< < Ιανουάριος 2016 > >>
Δε Τρ Τε Πε Πα Σα Κυ
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
   

Visitors Counter  

415610
Σήμερα
Χτες
Εβδομάδα
Προηγ. Εβδομάδα
Μήνας
Προηγ. Μήνας
Συνολικά
138
112
750
414209
1711
4536
415610

Your IP: 10.2.33.22
Server Time: 2018-12-15 19:39:12
   
© Ε.Μ.Ε. ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ